Zamówienia publiczne

Postępowanie o zamówienia publiczne

Zespół naszej kancelarii posiada duże doświadczenie z zakresu obsługi procesu udzielania i pozyskiwania zamówień publicznych. Oferujemy kompleksową obsługę prawną firm, które chcą wziąć udział w przetargu. Nasi prawnicy towarzyszą klientom już od początku postępowania, tj. od momentu przygotowania dokumentów niezbędnych do wszczęcia postępowania aż do etapu prowadzenia sporów. Zapraszamy do współpracy zarówno wykonawców, jak i zamawiających – firmy, spółki fundacje czy organizacje.

Obsługa formalno-prawna

Zapraszamy do współpracy przedsiębiorstwa, których celem jest złożenie oferty w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego oraz przeprowadzenie postępowania. Zakres naszych usług obejmuje obsługę formalno-prawną, w szczególności:

  • analizę dokumentacji przetargowej,
  • pomoc w przygotowaniu oferty i wniosków umożliwiających wzięcie udziału w przetargu,
  • monitorowanie oferty,
  • sporządzanie wyjaśnień do oferty,
  • sporządzanie odwołań i skarg do sądów powszechnych.

 

Zapewniamy wsparcie prawne na każdym etapie postępowania. Zajmiemy się ponadto weryfikacją warunków udziału w postępowaniu, przygotowaniem odwołań i reprezentowaniem klientów przed Krajową Izbą Odwoławczą oraz w postępowaniach sądowych, a także rozwiązywaniem bieżących problemów w trakcie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.