O kancelarii

Kancelaria Adwokacka w Szczecinie | Adwokatura PolskaKancelaria Prawna Łukasza Węgłowskiego – o nas

Kancelaria Adwokacka  adw. Łukasza Węgłowskiego funkcjonuje na rynku od 2010 roku. Adwokat Łukasz Węgłowski  odbył  w latach 2006- 2010 aplikację adwokacką pod okiem ś.p. adw. Jerzego Konwisarza. Poza zdobyciem wykształcenia na Wydziale Prawa i Administracji na Uniwersytecie w Szczecinie, kształcił się również na Uniwersytecie w Rostocku oraz Greifswaldzie.  

Adwokat Łukasz Węgłowski łączy w sobie ugruntowaną wiedzę, wieloletnią praktykę i bogate doświadczenie w zakresie obsługi osób fizycznych i prawnych. Zespół Kancelarii składa się z adwokatów, aplikantów adwokackich i radcowskich z sukcesami w karierze zawodowej, jak i naukowej.

 
 

OBSŁUGA OSÓB PRYWATNYCH

Osobom prywatnym pomagamy w zakresie postępowań karnych, cywilnych oraz w postępowaniach z zakresu prawa rodzinnego. Sporządzamy pozwy rozwodowe i wspieramy Klientów na każdym etapie sprawy. Wiemy, że postępowania sądowe są dużym stresem, dlatego w wyjątkowych sytuacjach jesteśmy dostępni w godzinach pracy naszej Kancelarii Prawnej i poza nimi.

OBSŁUGA PRAWNA FIRM

Dysponujemy bogatym doświadczeniem w obsłudze przedsiębiorstw, instytucji i spółek. Analizujemy sytuację prawną jednostki, pomagamy Klientom w optymalizacji kosztów oraz w postępowaniach przed Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, Urzędem Skarbowym i Państwową Inspekcją Pracy. Kluczową rolę w nienagannej obsłudze firm odgrywa analiza przewidywanych kosztów i zysków.

 

DZIAŁALNOŚĆ PRO-BONO

Prowadzimy wiele działań o charakterze charytatywnym, czy społecznym. Obejmują one bezpłatne porady prawne  dla osób, których nie stać na wynajęcie prawnika. Pomagamy w napisaniu wniosków o rozłożenie długów na raty, pism do komorników, instytucji publicznych i sądów. Angażujemy się w debatę publiczną i podejmujemy działania mające na celu poprawę życia społecznego w Polsce. Pomagamy także fundacjom, czy instytucjom pożytku publicznego.

OBSZAR DZIAŁANIA

Dzięki współpracy naszej Kancelarii Prawnej z wieloma kancelariami w innych regionach kraju zapewniamy pomoc naszym Klientom na terenie całej Polski. Utrzymujemy stałe kontakty z renomowanymi kancelariami nie tylko adwokackimi, ale również notarialnymi i komorniczymi m.in. w Poznaniu, Olsztynie, Gdańsku oraz w Warszawie.

Posługujemy się również biegle językiem niemieckim.

 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.