Specjalizacja

Dziedziny prawa, w jakich się specjalizujemy

Jak każda kancelaria, tak i my, oprócz posiadania szerokiej wiedzy z zakresu każdej gałęzi prawa, specjalizujemy się w kilku konkretnych jego obszarach. Nasz zespół udzieli Państwu porady prawnej, a także pomoże w prowadzeniu spraw z zakresu prawa gospodarczego, cywilnego, karnego, a także prawa rodzinnego. Jesteśmy w stanie udzielić Państwu wyczerpującej porady niezależnie od tego, czy problem dotyczy eksmisji lokatorów, czy odszkodowania w związku z odstąpieniem od umowy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych adwokatów, oferujemy Państwu również kompleksową obsługę prawną.

Szczególnym obszarem naszej działalności, w którym posiadamy doświadczenie, jest prawo karne. W naszej kancelarii mogą Państwo znaleźć wykwalifikowanego obrońcę, który podejmie się nawet najtrudniejszych spraw karnych. Pomagamy naszym klientom uzyskać zmianę środka zapobiegawczego na mniej dotkliwy, szczególnie zmienić areszt tymczasowy na łagodniejszą formę. Wspieramy naszych klientów także w dochodzeniu roszczeń, kiedy trudno jest uzyskać należne odszkodowanie – zarówno w sytuacji uczestniczenia w wypadku komunikacyjnym, jak i wskutek doznanych strat w mieniu czy dobrach osobistych.

Dobrze wiemy, że problemy, z jakimi borykają się nasi klienci są często przykre i trudne, dlatego szczególną uwagę przykładamy do prowadzenia spraw z zakresu prawa rodzinnego – mogą mieć Państwo pewność, że dołożymy wszelkich starań, by ochronić nie tylko Państwa interes, ale również zapewnić komfort psychiczny Państwa dzieciom, na przykład podczas spraw rozwodowych. W delikatnej materii spraw rodzinnych stawiamy na dobro klienta i jego podopiecznych, a także na dyskrecję i zaufanie, tak by ułatwić przejście przez niekiedy trudne procedowanie spraw.

Ponadto współpracujemy z podmiotami takimi jak spółki prawa handlowego czy przedsiębiorcy, którzy prowadzą indywidualną działalność gospodarczą. Wspieramy ich w postępowaniach, reprezentując ich przed sądami oraz w sporach, tworząc i opiniując umowy czy przygotowując strategiczne dla firmy dokumenty. Prowadzimy obsługę prawną w sprawach administracyjnych, oferujemy pomoc prawną na każdym etapie funkcjonowania przedsiębiorstw i spółek – od zakładania firmy, przez jej reorganizację, niekiedy po likwidację, zapewniając nieustannie wysoki poziom obsługi i profesjonalizm. Wspieramy firm w pozyskiwaniu zamówień publicznych, pomagając skompletować dokumentację do przetargu, ofertę, wyjaśnienia, czy odwołania i skargi.

Wśród naszych usług dostępne są także windykacja i egzekucja długów skierowane zarówno do osób prywatnych, jak od klientów biznesowych. Dzięki negocjacjom często udaje się zamknąć sprawę jeszcze na etapie przedsądowym, a jeśli sprawa trafi do sądu, reprezentujemy klienta, dbając o skrócenie dochodzenia i możliwość skutecznego odzyskania należności przez naszych klientów.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.