Filia w Kamieniu Pomorskim

Kancelaria Prawna Łukasza Węgłowskiego w Kamieniu Pomorskim

Nasza kancelaria adwokacka w Kamieniu Pomorskim to filia podmiotu działającego od ponad 10 lat. W ciągu dekady zdobyliśmy doświadczenie, nauczyliśmy się, jak pracować z klientami i jak podchodzić do różnego typu spraw. Zajmujemy się sprawami osób prywatnych oraz reprezentujemy prawnie firmy i jednostki administracyjne. Nasz zespół tworzą adwokaci oraz aplikanci adwokaccy i radcowscy.

Udzielamy zróżnicowanych porad prawnych dotyczących wielu dziedzin prawa. Najczęściej reprezentujemy naszych klientów  w sprawach z zakresu:

Oprócz doradztwa nasi adwokaci z Kamienia Pomorskiego podejmą się reprezentowania Państwa oraz Państwa sprawy przed sądem czy innymi organami. Naszych klientów wspieramy także w sprawach dotyczących odszkodowań, w tym za błędy lekarskie, czy w obsłudze prawnej przedsiębiorstw, spółek i fundacji.

Wizyta w kancelarii ma różny charakter, w zależności od sprawy. Może być to spotkanie dotyczące tylko rozwiania wątpliwości prawnych, a może dotyczyć ustalenia linii obrony podczas procesu sądowego. Adwokaci są po to, aby udzielić Państwu odpowiedniej pomocy. Podczas wizyty w kancelarii adwokackiej w Kamieniu Pomorskim Państwa sprawa zostanie dokładnie przeanalizowana i na podstawie tej analizy oraz rozmowy adwokat będzie mógł zaproponować odpowiednie kroki, które warto podjąć w celu osiągnięcia zamierzonych rezultatów. Działanie dostosowywane jest indywidualnie, ponieważ każdy przypadek jest inny.

Umów się na wizytę w naszej kancelarii

Rozwody – adwokaci Kamień Pomorski

Jeżeli planują Państwo się rozwieść, to nasi adwokaci w Kamieniu Pomorskim pomogą Państwu przejść przez ten proces tak, aby odbył się bez niepotrzebnych trudności. Wszystko zaczyna się od spotkania w kancelarii i omówienia sprawy, a kończy się na reprezentowaniu Państwa w sądzie. To po stronie adwokatów leży przygotowanie wszystkich pism, a przede wszystkim złożenie pozwu rozwodowego.

Wybierając prowadzenie sprawy rozwodowej w naszej kancelarii, mogą Państwo liczyć na dyskrecję oraz wsparcie. Po tym procesie oferujemy również pomoc w sprawie alimentów, ustalenia władzy rodzicielskiej oraz kontaktów z dzieckiem. Pomagamy także w sytuacjach, gdy małżonkowie chcą ustalić rozdzielność majątkową czy przeprowadzić podział majątku w związku z rozwodem.

Jeżeli szukają Państwo adwokata w Kamieniu Pomorskim, to zapraszamy do skontaktowania się z nami i umówienia spotkania.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.