Adwokat – Świnoujście

Kancelaria adwokacka Łukasza Węgłowskiego – obsługa prawna w Świnoujściu

Od ponad dekady nasza kancelaria adwokacka pomaga klientom ze Świnoujścia i okolic. Pracownicy kancelarii to adwokaci z odpowiednim wykształceniem oraz aplikanci adwokaccy. Wieloletnie doświadczenie i styczność z różnymi przypadkami nauczyły nas podchodzenia indywidualnie do każdej sprawy. Podejmujemy się pracy dla firm, ale też dla osób prywatnych.

Świnoujście porady prawne

Zapraszamy do kontaktu z nami, jeżeli potrzebują Państwo pomocy dotyczącej, m.in.:

Nasi adwokaci ze Świnoujścia podczas pierwszego spotkania zapoznają się z Państwa sytuacją. Być może wizyta skończy się tylko udzieleniem porady prawnej lub konieczne będzie podjęcie dłuższej współpracy. W każdym przypadku mogą Państwo liczyć na rzetelne i dyskretne reprezentowanie Państwa sprawy. Zajmowanie się dokumentacją również należy do naszych obowiązków.

Zadzwoń i zarezerwuj termin konsultacji

Odszkodowania w Świnoujściu

Kancelaria prawna Świnoujście oferuje pomoc również w kwestii odszkodowań. Zajmujemy się przypadkami dochodzenia roszczeń, kiedy klient doznał uszczerbku na zdrowiu, lub gdy nasi klienci ponieśli stratę finansową. Sprawnie dochodzimy odszkodowania z OC i AC, odszkodowania za szkody spowodowane błędem lekarskim czy odszkodowania z powodu wypadku drogowego. W tej ostatniej sytuacji działamy z Państwem od samego początku, czyli zaczynając od wszczęcia sprawy karnej przeciwko sprawcy wypadku, w której nasi adwokaci reprezentują klienta przed sądem. Jeżeli będzie to konieczne, pomożemy też Państwu uzyskać odpowiednie zadośćuczynienie.

Obsługa prawna współpraca  z podmiotami ze Świnoujścia

Obsługa prawna w naszej kancelarii adwokackiej odbywa się przede wszystkim w obszarze prawa administracyjnego, gospodarczego oraz spraw organizacyjno-prawnych. Podejmujemy się współpracy z indywidualnymi przedsiębiorcami oraz spółkami ze Świnoujścia i okolic. W przypadku każdego klienta stosujemy indywidualnie dopasowane rozwiązania.

Obsługa prawna obejmuje doradztwo oraz reprezentowanie spraw klienta. Mogą Państw liczyć m.in. na analizę umów handlowych oraz na sporządzanie opinii prawnych czy umów. Chętnie bierzemy udział w mediacjach lub negocjacjach. Mamy również duże doświadczenie w windykacjach i egzekucjach długów, więc z naszą pomocą osiągną Państwo swój cel.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.