Adwokat – Gryfice

Kancelaria Prawna Łukasza Węgłowskiego – Gryfice

Kancelaria adwokacka Łukasza Węgłowskiego funkcjonuje od lat w Szczecinie i Kamieniu Pomorskim, obejmując zasięgiem działania Zachodniopomorskie. Współpracuje ponadto z klientami z całej Polski, świadcząc profesjonalne, wysokiej jakości usługi prawne. Wśród klientów kancelarii są osoby prywatne, spółki, fundacje i przedsiębiorstwa także ze Świnouścia oraz z Gryfic.

Kancelaria Adwokacka – Prawnik w Gryficach

Wśród wielu spraw, w zakresie których adwokaci kancelarii służą poradami prawnymi czy szerszym wsparciem, wymienić warto sprawy, które mogą być podejmowane przed sąd rejonowy znajdujący się w Gryficach.

Tego typu jednostki mogą orzekać w sprawach z zakresu prawa cywilnego – procesowego i nieprocesowego, prawa rodzinnego (za wyjątkiem m.in. spraw o rozwód, orzekanych przez sąd okręgowy) czy prawa pracy. Rolą adwokata w takich sprawach jest zapewnienie klientowi profesjonalnej obsługi już na etapie przygotowań, takich jak przygotowanie niezbędnych dokumentów, a także godnego reprezentowania jego interesów przed sądem.

Przed sądem rejonowym adwokat może występować także w sprawach karnych, gospodarczych czy administracyjnych.

Nasze wiedza i wieloletnia współpraca z różnym profilem klientów pozwoliły nam zyskać doświadczenie w wielu rodzajach spraw z zakresu rożnych dyscyplin prawa.

Kancelaria Adwokacka Łukasza Węgłowskiego współpracuje z osobami fizycznymi i podmiotami z Gryfic. Zapraszamy do spotkania się z naszym zespołem zarówno w siedzibie naszej kancelarii w Szczecinie (ok. 100km), jak i w bliższej filii w Kamieniu Pomorskim (ok. 30km).

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.