Negocjacje

Prowadzenie negocjacji i mediowanie w sporach

Świadczymy usługi z zakresu negocjacji i mediacji. Oferujemy pomoc przy zawieraniu umów i porozumień. Głównym celem naszych działań jest ugodowe załatwienie sprawy. Ma to związek nie tylko z uniknięciem kosztownych procesów, ale również jest znacznie szybszym rozwiązaniem. Reprezentujemy naszych klientów podczas negocjacji i mediacji z wierzycielami, kontrahentami, przeciwnikami procesowymi, ale też na każdym etapie prowadzonych sporów sądowych.

Doświadczenie i wiedza z różnych dziedzin prawa

Prowadzimy negocjacje i mediacje w sprawach dotyczących różnych dziedzin prawa, w tym szeroko pojętego prawa gospodarczego obejmującego prawo handlowe, cywilne i karne gospodarcze. Wspieramy naszych klientów podczas negocjacji biznesowych prowadzących do zawarcia kontraktu lub w czasie trwania sporu sądowego. Zajmujemy się ponadto opiniowaniem i negocjowaniem pod względem prawnym kontraktów i umów.

Przygotowanie do negocjacji lub mediacji poprzedzone jest zapoznaniem się z udostępnionymi dokumentami i informacjami, analizą stanu faktycznego oraz zdefiniowaniem korzyści dla obu stron. Naszym zadaniem jest bowiem wyznaczenie satysfakcjonującego porozumienia stron, a więc zaproponowanie rozwiązania, które będzie akceptowalne przez obie strony negocjacji.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy prawnika podczas negocjacji?

Głównym zadaniem prawnika, który podejmuje się pełnomocnictwa podczas negocjacji, jest dostosowanie oferty tak, by została zaakceptowana przez drugą stronę z jednoczesnym zachowaniem dbałości o interes klienta. Kolejnym ważnym aspektem, który należy wziąć pod uwagę, jest fakt, że prawnik podejmujący się negocjacji – w odróżnieniu od właściciela firmy – nie jest emocjonalnie zaangażowany w sprawę, co pozwala mu na trzeźwe i obiektywne podejście do negocjacji.

Decydując się na skorzystanie z usług naszej kancelarii, mogą Państwo liczyć na rzetelne i indywidualne podejście do każdego zlecenia, dlatego zachęcamy do podjęcia współpracy.

 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.