adwokat
logo
ikony

Porady prawne w Szczecinie

Głównym celem istnienia Kancelarii Adwokackiej Łukasza Węgłowskiego jest świadczenie pomocy prawnej na najwyższym poziomie. Zajmujemy się sprawami z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego oraz karnego. Pomagamy naszym klientom również z problemami z zakresu prawa gospodarczego, oferując kompleksową obsługę prawną.

Zgodnie z życzeniem naszych klientów do oferty naszej kancelarii adwokackiej wprowadziliśmy również porady prawne. Po uprzednim telefonicznym lub mailowym umówieniu spotkania Kancelaria udziela potencjalnym klientom porad prawnych dotyczących wybranego zagadnienia.

Bezpłatne porady prawne – oferta kancelarii adwokata Węgłowskiego

Porad prawnych udzielamy zarówno przedsiębiorstwom, jak i Klientom indywidualnym. Staramy się swoim działaniem sprawiać, aby profesjonalna pomoc prawna dostępna była dla każdego. Dlatego w każdy pierwszy wtorek miesiąca, w godzinach od 15.00 do 17.00, po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się na wizytę, nasi adwokaci udzielają bezpłatnych porad prawnych.

Siedziba naszej kancelarii prawnej znajduje się w Szczecinie. Zapraszamy również do filii kancelarii prawnej Łukasza Węgłowskiego, która mieści się w Kamieniu Pomorskim. Pomocy i porad prawnych udzielamy także mieszkańcom całego województwa zachodniopomorskiego (Koszalina, Świnoujścia, Goleniowa itd.) i części zachodniej Polski.

W celu ustalenia terminu spotkania lub uzyskania odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania związane z naszą działalnością i udzielaniem porad prawnych, prosimy o kontakt.