strony internetowe szczecin adwokat szczecin

Obsługa prawna w Szczecinie - o kancelarii adwokackiej

Szczecińska kancelaria adwokacka Łukasza Węgłowskiego, dzięki bogatemu doświadczeniu, świadczy kompleksowe usługi prawne na rzecz nie tylko klientów indywidualnych, ale również przedsiębiorców oraz jednostek samorządu terytorialnego.

Nasza kancelaria zapewnia obsługę prawną na najwyższym poziomie. Od samego początku działalności zawsze dokładamy starań, aby świadczona przez nas pomoc prawna była jak najbardziej kompleksowa. Posiadamy nie tylko wieloletnią praktykę, ale także specjalistyczną wiedzę. Dzięki temu zapewniamy Klientom kompleksowe wsparcie w bieżącej działalności, jak również reprezentację podczas postępowania administracyjno-sądowego.

W tej mierze Kancelaria oferuje:

Ponadto zajmujemy się również udzielaniem porad prawnych.

Kancelaria prawna Łukasza Węgłowskiego zakresem działania obejmuje nie tylko teren miasta Szczecina, ale również obszar województwa zachodniopomorskiego oraz zachodniej Polski. Działamy na terenie Koszalina, Świnoujścia, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa, a także Gorzowa Wielkopolskiego i Zielonej Góry.

Dzięki współpracy naszej kancelarii adwokackiej z wieloma kancelariami prawnymi w całym kraju, zapewniamy kompleksową pomoc naszym Klientom na terenie całej Polski. Utrzymujemy stałe kontakty z renomowanymi kancelariami nie tylko adwokackimi, ale również notarialnymi i komorniczymi m.in. w Poznaniu, Olsztynie, Gdańsku oraz w Warszawie.

Posługujemy się również biegle językiem niemieckim