strony internetowe szczecinadwokat szczecin
adwokat
logo
ikony

KANCELARIA PRAWNA - SZCZECIN

Kancelaria adwokacka Łukasza Węgłowskiego dokłada wszelkich starań, aby świadczone przez nią usługi były kompleksowe i spełniały oczekiwania  Klientów, zarówno indywidualnych,  przedsiębiorców, jak również  jednostek samorządu terytorialnego. Naszą misją jest oferowanie obsługi prawnej http na najwyższym poziomie. Wyróżnia nas wieloletnia praktyka , profesjonalizm i  specjalistyczna wiedza:

Oferujemy Państwu między innymi:

Ponadto zajmujemy się również udzielaniem porad prawnych.

Nasze kancelarie adwokackie - zakres działalności

Kancelaria prawna Łukasza Węgłowskiego zakresem działania obejmuje nie tylko teren miasta Szczecina, ale również obszar województwa zachodniopomorskiego oraz zachodniej Polski. Działamy na terenie Koszalina, Świnoujścia, Kamienia Pomorskiego, Gryfic, Stargardu, Goleniowa, a także Gorzowa Wielkopolskiego i Zielonej Góry.

Dzięki współpracy naszej kancelarii adwokackiej z wieloma kancelariami w innych regionach kraju zapewniamy pomoc naszym Klientom na terenie całej Polski. Utrzymujemy stałe kontakty z renomowanymi kancelariami nie tylko adwokackimi, ale również notarialnymi i komorniczymi m.in. w Poznaniu, Olsztynie, Gdańsku oraz w Warszawie.

Posługujemy się również biegle językiem niemieckim.

 

 

podpis