strony internetowe szczecinadwokat szczecin
adwokat
logo
ikony

Kancelaria Prawna Łukasza Węgłowskiego – o nas

Kancelaria Prawna adw. Łukasza Węgłowskiego funkcjonuje od 2010 roku. Łączy w sobie ugruntowaną wiedzę, wieloletnią praktykę i bogate doświadczenie w zakresie obsługi osób fizycznych i prawnych. Zespół Kancelarii składa się z prawników, aplikantów adwokackich, a także adwokatów, także z sukcesami w karierze zawodowej, jak i naukowej.

Obsługa osób prywatnych

Osobom prywatnym pomagamy w zakresie postępowań karnych, cywilnych oraz w postępowaniach z zakresu prawa rodzinnego. Sporządzamy pozwy rozwodowe i wspieramy Klientów na każdym etapie sprawy. Wiemy, że postępowania sądowe są dużym stresem, dlatego w wyjątkowych sytuacjach jesteśmy dostępni w godzinach pracy naszej Kancelarii i poza nimi.

Obsługa prawna firm

Dysponujemy bogatym doświadczeniem w obsłudze przedsiębiorstw, instytucji i spółek. Analizujemy sytuację prawną jednostki, pomagamy Klientom w optymalizacji kosztów oraz w postępowaniach przed Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, Urzędem Skarbowym i Państwową Inspekcją Pracy. Kluczową rolę w nienagannej obsłudze firm odgrywa analiza przewidywanych kosztów i zysków.

Działalność pro-bono

Prowadzimy wiele działań o charakterze charytatywnym, czy społecznym. Obejmują one bezpłatne porady prawne dla osób, których nie stać na wynajęcie prawnika. Pomagamy w napisaniu wniosków o rozłożenie długów na raty, pism do komorników, instytucji publicznych i sądów. Angażujemy się w debatę publiczną i podejmujemy działania mające na celu poprawę życia społecznego w Polsce. Pomagamy także fundacjom, czy instytucjom pożytku publicznego.

Obszar działania

Dzięki współpracy naszej Kancelarii z wieloma kancelariami w innych regionach kraju zapewniamy pomoc naszym Klientom na terenie całej Polski. Utrzymujemy stałe kontakty z renomowanymi kancelariami nie tylko adwokackimi, ale również notarialnymi i komorniczymi m.in. w Poznaniu, Olsztynie, Gdańsku oraz w Warszawie.

Posługujemy się również biegle językiem niemieckim.

 

 

podpis