strony internetowe szczecin adwokat szczecin
adwokat
logo
ikony

Kancelaria prawna

Szczecińska kancelaria prawna Łukasza Węgłowskiego dokłada wszelkich starań, aby świadczone przez nią usługi były kompleksowe i spełniały oczekiwania wszystkich Klientów, zarówno indywidualnych, jak również przedsiębiorców i jednostek samorządu terytorialnego. Naszą misją jest oferowanie obsługi prawnej na najwyższym poziomie. Wyróżnia nas wieloletnia praktyka i specjalistyczna wiedza, dzięki której wspieramy bieżącą działalność naszych Klientów i reprezentujemy ich podczas postępowania administracyjno-sądowego. Oferujemy Państwu między innymi:

Ponadto zajmujemy się również udzielaniem porad prawnych.

Kancelaria prawna Łukasza Węgłowskiego zakresem działania obejmuje nie tylko teren miasta Szczecina, ale również obszar województwa zachodniopomorskiego oraz zachodniej Polski. Działamy na terenie Koszalina, Świnoujścia, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa, a także Gorzowa Wielkopolskiego i Zielonej Góry.

kancelarii adwokackiej z wieloma kancelariami w całym kraju, zapewniamy pomoc naszym Klientom na terenie całej Polski. Utrzymujemy stałe kontakty z renomowanymi kancelariami nie tylko adwokackimi, ale również notarialnymi i komorniczymi m.in. w Poznaniu, Olsztynie, Gdańsku oraz w Warszawie.

Posługujemy się również biegle językiem niemieckim

 

 

podpis